Witamy!

Odnowa Modlibowscy Spółka Jawna jako Hurtownia Materiałów Budowlanych powstała w 1999 roku. Już od 15 lat, zdobywamy sobie na rodzimym rynku wielkie zaufanie. Jest to możliwe tylko dzięki sumienności, terminowości oraz konkurencyjnym cenom. Od 2004 roku jesteśmy producentem wyrobów betonowych, w swojej ofercie mamy takie materiały jak: bloczki betonowe M6, kręgi betonowe, zwężki, płoty, krawężniki, kostkę brukową. Nasza firma rozwija się prężnie, dlatego zainwestowaliśmy w nową wibroprasę kroczącą, posiadamy profesjonalną mieszarkę szydłową, która umożliwia nam mieszanie betonu różnych frakcji. Specjalizujemy się również w termomodernizacjach budynków jako główny wykonawca oraz dostawca materiałów, posiadamy profesjonalną mieszalnię farb i tynków. W naszej hurtowni dostaniesz każdy materiał służący do budowy czy remontu domu. Zapewniamy kompleksową wycenę materiałów budowlanych, posiadamy szeroko rozwinięte kontakty ze skockimi rzemieślnikami. W maszej firmie możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. Od 2014 roku oferujemy również usługi z zakresu obróbek blacharskich – gięcia, cięcia produkcji parapetów.Materiały budowlane

Posiadamy szeroką ofertę materiałów budowlanych. Zapewniamy konkurencyjne ceny i możliwość transportu we wskazane miejsce!
Zobacz więcej »

Wyroby betonowe

Jesteśmy producentem wyrobów betonowych. Prowadzimy sprzedaż bloczków betonowych, płotów, kręgów, słupków i innych.
Zobacz więcej »

Skup złomu

Prowadzimy skup złomu na terenie naszej bazy. Gwarantujemy wysokie ceny i sprawną obsługę. Płatność gotówką "od ręki"!
Zobacz więcej »

Inwestycje budowlane

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji budowalnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Zobacz więcej »

O firmie

Działamy na rynku od 1999 roku. Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie w branży budowlanej, które gwarantują pełne zadowolenie naszych klientów.

Materiały budowlane
Wyroby betonowe
Skup złomu
Inwestycje budowlane

Odnowa Modlibowscy